![](https://csma.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/89721920_10212997017039264_7481379884812468224_o.jpg)
Львівська школа пацієнта СМА
9 Березня, 2020
Без категорії, Событие
7 березня, 2020. Львів.
Відбувся черговий захід Фонду “Діти зі СМА” за підтримки небайдужих на поширення знань про СМА “Школа пацієнта СМА: головні питання догляду”
В рамках заходу окрім тематичних семінарів було проведено практичні консультації пацієнтів зі СМА та організовано програму дозвілля для маленьких пацієнтів.
Тетяна, мама дитини зі СМА: “Інформативно, корисно, доступно! Все це – про школу пацієнтів та їх батьків “Спінальна м’язова атрофія” Захід відбувся на “ура”! Все, що потрібно знати сім’ям зі СМА”
Сподіваємося на підтримку ініціативи і в інших регіонах країни.