ProSMA clinic 9 Жовтня, 2018

7 жовтня в місті Харків відбулася довгоочікувана подія – ProSMA clinic! Відбулася вона за участі команди лікарів – професіоналів своєї справи, які знаються на проблематиці спінальної м’язової атрофії.
6 сімей із різних регіонів України відвідали ProSMA; тут вони не лише отримали якісну профільну консультацію та відповіді на нагальні питання стосовно стану здоров’я своїх дітей, а й мали змогу у невимушеній, майже сімейній атмосфері поспілкуватися з іншими сім’ями та керівництвом Фонду.

Захід ProSMA clinic став можливим завдячуючи допомозі багатьох чудових людей, яким небайдужа доля наших особливих СМАшок! Фонд “Діти зі СМА” дякує усім, хто долучився та зробив можливим проведення заходу.
Особливо хотілося б подякувати Karina Davtyan за комфортне розміщення усіх сімей та лікарки, що прибула спеціально зі Львова, у номерах готелю Kharkov у самому центрі міста та пішою доступністю до локації заходу, та “Dada LAB. Лаборатория творческих и технических идей” за можливість проведення ProSMA в їх приміщенні, що створило затишну атмосферу для усіх учасників заходу, а дітлахам подарувало купу позитивних емоцій!

https://www.objectiv.tv/objectively/2018/10/08/u-harkovi-vidbuvsya-blagodijnij-zahid-dlya-ditej-zi-spinalnoyu-m-yazovoyu-atrofiyeyu-video/