Scholar Rock розпочинають другу фазу КД препаратом SRK-015 5 Березня, 2019

Компанія Scholar Rock анонсувала ініціацію другої фази клінічних досліджень, запланованої на кінець першого кварталу поточного року, препаратом SRK-015*.

Після першої фази випробовувань на здорових добровольцях, протягом якої препарат добре проявив себе з позицій переносимості та безпечності, демонструючи надійний та стійкий цільовий вплив, компанія вирішила залучити СМА-пацієнтів у другу фазу клінічних досліджень.

 

*SRK-015 – це специфічний інгібітор активації міостатину, який здатний суттєво збільшувати м’язеву масу, особливо впливаючи на м’язи с високою часткою швидкорозривних волокон — тип м’язів, який особливо страждає при СМА. Scholar Rock планує розробляти SRK-015 як комплексну терапію з препаратами, направленими на усунення основної причини СМА, так і в вигляді монотерапії в пацієнтів з деякими підтипами СМА.

 

Джерело: http://investors.scholarrock.com/news-releases/news-release-details/scholar-rock-announces-positive-interim-results-phase-1-trial?fbclid=IwAR1fNEif4SrnkXfYMi_YkU2a_JpMlzdByEAaDZy3d_F9ZN5Zo2aOGb0n5Bw